Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 2.0D FaceLift

9 299 ЕУР

Се продава од: Ivan 03 дек. 08:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 19.900 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Universal
Модел
316
Odlicno socuvano dobra oprema srevisi redovni ulje menjnano registrirano doneseno od Belgija od prv gazda kolata e odlicna bez zabeleski i realni kilometri moze da se proveri
180.000km
Start Stop
Tempomat
6brzini
Klimatronik + dvozonska
Navigacija i drugo
Za povekje informacii pobarajte me na 071-214-433
2010godina
Moze zamena za vozilo na BG tablici
Leaflet
Кон почеток