Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 316 compact

0 МКД

Се продава од: Aleksandar Денес 15:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Купе
Модел
316
Se prodava i e vo mnogu dobra sostojba,moze da se vidi vo sekoe vreme.Za poveke info,na tel.
Aleksandar
075-557-707
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации