Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW F30 2015god 316 85kw

14 200 ЕУР

Се продава од: zorance 24 мај 13:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Стил на каросерија
Седан
Модел
316
se prodava BMW F30 2015god 85kw 161000km platinumsilver metalik boja vo oddlicna sostojba donesena od germanija so 2para gumi.Letni good year2018god i zimski gumi so crni bandasi pireli sotozero3,2kluca,senzori napred -nazad dokumenti sredeni cena do registracija prva boja
zorance
070335557
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации