Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw 316 ti

3 000 ЕУР

Се продава од: Rinor 03 окт. 01:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Купе
Модел
316
BMW 316 ti 106.000 Km Regjistrim i ardhshem Mars 2020 Karton i Gjelbert Clima Goma te reja E servisuar komplet Bateri e re Ulje ,Filter ulje , filter benzine ,filter clime , servisi i ardhshem mbas 15.000 km Mund te kontrollohet te cili do automekanik ose Ne salonin e BMW Shkup ————-/—————- БМВ 316 Ти 106.000 км Претстојна регистрација март 2020 година Зелен картон Клима Нови гуми Целосно сервисирано слетување на нови батерии, филтер за слетување, филтер за бензин, климатски филтер, следна услуга по 15,000 км Може да се провери од кој било механичар или во салонот на БМВ во Скопје
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации