Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 318 tds e36 -96 ZAMENA E46 E39

1 900 ЕУР

Се продава од: Bobi 11 дек. 14:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Модел
318
registrirana servis maslo ffiltri zimski gumi....1900e

ZAMENA ZA E46 KUPE ILI SEDAN NAD 2000GOD.

075 708 330
Leaflet
Кон почеток