Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bmw 318 2017

15 200 ЕУР

Се продава од: Nertil 15 авг. 13:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Модел
318
Bmw 318 2017
Full oprema
Ne carinirana,germanski tabli
Servisiran
17 bandashi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации