Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

BMW 318 d. 122 ks 2006 God

5 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 17 окт. 08:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
MERCEDES A 160 CDI 90 ks 2006 God 3 300 ЕУР
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks -04 2 999 ЕУР
VW CADYY MAXI 1.9 TDI 105 ks.2009 god. 5 500 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 75 ks -06 3 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Модел
318
BMW 318 d. 122 ks 2006 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana. Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A6 1.9TDI 110KS -98 3 300 ЕУР
MERCEDES-BENZ B 180 CDI 80 kw -06 4 500 ЕУР
BMW 320 d.163 ks 2007 god 6 500 ЕУР
BMW 525 D 177 ks -05 6 999 ЕУР
Кон почеток