Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 318 2002

4 000 ЕУР

Се продава од: Besnik Вчера 23:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Купе
Модел
318
Ventura eshte me regjistrim der me 10 gusht 2018 eshte ne gjengje shum te mir ka di pal fellga 15 coll dhe 17 coll. cmimi sipas marveshjes per kontakt ne viber 0041767794584
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации