Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 318i -98

2 400 ЕУР

Се продава од: Meti 07 мај 00:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Модел
318
Prodavam BMW 318i.odlicna sostojba.
Oprema;
Klima.centralna brava.felni 15.xenon svetla+M preden branik
Leaflet
Кон почеток