Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shitet

1 200 ЕУР

Се продава од: Ekmen Jonuzi 25 фев. 09:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
318
Ima reg do 8 mes.
Moze i zamena
Ekmen Jonuzi
075200945
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации