Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw 318

1 ЕУР

Се продава од: Kostadin 09 јан. 22:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Модел
318
Bmw 318d
2004 godina
116 ks
Klimatronik
Kostadin
077550867
Leaflet
Кон почеток