Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 318 VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA

7 650 ЕУР

Се продава од: Nikola G. Вчера 10:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 16.370 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Sedan
Модел
318
-Se prodava BMW,model 318 DIZEL.
-Registrirano do 7 mesec 2018 godina i zelena karta do 7 mesec 2018 godina.
-Komplet servisirano do narednite 10 000km.
-Mnogu e ekonomicno so potrosuvacka pod 5 litri dizel na 100km.
-Komplet so zimski i letni gumi PIRELLI.
Nikola G.
075446690
Leaflet
Кон почеток