Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bmw 318d 2.0 143ks xenon pdc 122.000km novo 2014 MT Auto

13 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Ford Fiesta 1.2 85ks 140.000km titanium 2010 MT Auto 4 700 EUR
Audi A4 2.0 tdi 140 ks s-line perfekten 2005 mt auto 5 600 EUR
Citroen C3 Picasso 1.6hdi 90ks lux 2011 MT Auto 5 800 EUR
Mini Cooper One 1.6 9ks 175.000km nov 2006 MT Auto 4 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Модел
318
bmw 318 d 2.0 f30 143 ks 122000 km unikat novo
** edinstveno vo mk bukvalno kako od salon **
** 122000 km, 2 kluca, servisni dokumenti **
** motor: 2.0d - 105 kw 143 ks, n47d20
** 100% garancija za kilometri **

- efficient dinamics
- start stop sistem
- 3 nivoa na vozenje sport comfort i eco
- bi xenon
- tempomat
- parking senzori
- navigacija
- klimatronik dvozonski(ladi perfektno)
- abs asr srs
- led svetla folow me home opcija
- 6 brzini manuel menuvac
- komandi na volan
- senzori za dozd
- nasloni za race
- bmw haman kardon cd mp3 so 10 zvucnici i woofer
- aux izlez za muzika
- bluetooth
- multifunkcionalen bord kompjuter
- greaci na retrovizori
- servo volan so podesuvanje
- el na stakla
- 8 airbags
- potrosuvacka 4.5 l/ 100 km
- bez udari bez ostetuvanja
- kompletno servisirana vo bmw
- aluminski bandazi novi gumi 2020
- kolata e na originalni ** 122000 km ** - moze proverka na kompjuter ili vo bmw
- 100 % garancija za kilometri
- najekonomicniot motor i najizdrzliviot motor
- potrosuvacka 4.5l/100km
- kolata e kako od salon site delovi se originalni stakla farovi stopovi,nema udari i nema ostetuvanja i se si raboti po nea
- na kolata raboti se do posledno kopce
- unikat , nova , mt auto

---- uvezena od italy....plateni davacki ------


------ bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
 
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Chevrolet Spark 1.0 70ks benzin plin 107.000km 2012 MT Auto 4 200 EUR
Ford Focus 1.6tdci 115ks nov euro 5B 2013 MT Auto 6 900 EUR
Renault Modus 1.2 75ks benzin plin facelift 2011 MT Auto 3 600 EUR
Renault Megane 1.5 DCI 110 ks lux nova 2010 MT Auto 5 700 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации