Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

BMW 3 E91 143ks NAVI FACELIFT -10

7 990 ЕУР

Се продава од: Rubin Денес 05:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 17.100 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Universal
Модел
318
BMW 318D E91 facelift 105kw-143ks.
Zafarnina na motor 1995cm3
Proizvedeno》2010 godina,
Registrirano do oktomvri 2020god.
Oprema:
-Navigacija so mapi od cela evropa,Bluetooth,
-Klimatronik dvozonski,ABS,DTC,Airbag x12
-Tempomat (cruzecontrol), Start-Stop sistem,
-Parking senzori, Senzori za dozd i svetla,
-Multimedia radio,CD,USB,AUX, fabricki HDD160gb.
-Alu.bandazi so novi gumi, dva kluca, Led stopovi...
Redovno servisirano (servisna kniska).
Voziloto e vo perfektna sostojba,maksimalno socuvano!
tel. 070 259 520
Кон почеток