Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 318 2.0D 143ks Touring Facelift -10

6 990 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EFEKTO TREJD Денес 09:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Караван
Модел
318
BMW 318 2.0 ,105kw-143ks facelift
*Proizvedeno: 2010 god.
*Zafatnina na motor: 1998cm3
*Menuvac: manuelen 6 brzini
*Navigacija,Bluetooth,Tempomat (cruzecontrol),
*Klimatronik dvozonski,ABS,DTC,Airbag x12
*Parking senzori napred i nazad,
*Senzori za dozd i svetla,START-STOP sistem,
*Multimedia radio,CD,USB,AUX, fabricki HDD130gb.
*Alu.bandazi, dva kluca, Led stopovi...
Voziloto e vo perfektna sostojba,odlicno socuvano,bez nikakvi zabeleski.
Uvezeno pred edna godina,registrirano,servisirano (servisna kniska,fakturi).
Cenata e bez zameni!
tel. 070 259 520
EFEKTO TREJD
070259520
Leaflet
EFEKTO TREJD

EFEKTO TREJD

1 Огласи во продавницата
Кон почеток