Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 318 2.0D

4 400 ЕУР

Се продава од: Dejan Markovski 21 септ. 20:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Седан
Модел
318
Servisirano so 2 para bandasi
Dejan Markovski
079287331
Leaflet
Кон почеток