Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 318 i

4 300 ЕУР

Се продава од: Ilija 18 апр. 13:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Модел
318
Prodavam BMW 318 i nema nitu edna grebnatinka na nego jas sum vtor sopstvenik i kolata kaj mene e 15 godini i nema nikakva zabeleska.Ima vgradeno plin pred edna godina Lovato.Vredi da se vidi i ima prostor za dogovor okolu cenata
Leaflet
Кон почеток