Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 318 benzin/plin so realni 232.000km.

2 890 ЕУР

Се продава од: Branko 21 јул. 23:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
318
Bmw 318 so full oprema i realni 232.000 km.
Registrirana do 06/2021 so zelen karton.
Plin-benzin so A test.
Klimatronik.
Greaci na sedista i retrovizori.
Elektrikana stakla i retrovizori.
8 airbags
Maglenki i halogenki.
CD radio bmw bussiness.
Angel eyes.
18 aluminiumski bandazi original bmw.
Set zimski gumi.
3 originalni kluca.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации