Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 318 Disel

1 750 ЕУР

Се продава од: Леонид 08 мар. 09:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Модел
318
Сменето комплет: дискови и плочки, уље, филтер за уље и филтер за воздух
Нов акомулатор
Екомомичен
Регистрација при крај
Леонид
078518011
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации