Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 318

0 МКД

Се продава од: Здравко 03 јул. 22:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
318
Колата е во одлична состојба можете да ја видите во секое време
Здравко
070506566
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации