Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 318

2 500 ЕУР

Се продава од: Todor 20 дек. 11:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
318
BMW 318 benzin-plin E46 2001god vo super sostojba. Nov akomulator so 3god garancija, Nov zaden lonec, novi predni diskovi so plocki(Brembo), registriran do maj 2021god,plinski ured stag postaven pred neceli 2 god (ushte 1mesec garancija) vo odlicna kondicija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации