Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 318ci KUPE A test plin zelen karton

3 900 ЕУР

Се продава од: Jane 14 авг. 11:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Купе
Модел
318
KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA,REDOVNO SERVISIRANA BEZ NIKAKVI MANI SAMO ZA VISTINSKI LJUBITELI NA BMW!!! 195 000km
REGISTRACIJA I ZELEN KARTON DO MART 2019
A-testiran lovato plinski ured
NOVI PLATINUMSKI SVEKICI I KABLI, SMENETA VODNA PUMPA, SENZOR NA BREGASTA, REGLER, SMENETO ULJE VO MENJAC I DIFERENCIJAL.
OD OPREMA POSEDUVA:
-KLIMATRONIK
-ELEKTRIKA NA SITE 4 STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETREVIZORI
-fabricko BMW radio so aux
-6X AIR BAG
-TROKRAK KOZEN VOLAN
-ASC
-17" SO NOVI GUMI
-KLIMA FOLII
-PODESUVANJE NA FAROVI
-SPORTSKI AUSPUH remus
-CENTRALNO SO DALINSKO
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации