Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 318i benzin/plin

2 200 ЕУР

Се продава од: stefan 01 фев. 23:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Модел
318
Se prodava dobro ochuvano BMW 318i benzin/plin. So 120 konjski sili. Napraven celosen servis pred 100km. Smeneti filtri, ulje, kochnici.

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации