Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 3serija E46 -01

3 250 ЕУР

Се продава од: Kiroski Tode 30 мај 11:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
318
Prodavam BMW benzin-plin (postaven pred edna godina vo plimont) vo mnogu dobra sostojba so zimski i letni gumi, servis napraven pred 3000 kilometri.Registriran cela godina(05-2021) Vredi da se vidi.
070 271 160 Todor
Kiroski Tode
070271160
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации