Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA BMW 318 D 2007

6 500 ЕУР

Се продава од: XxxxX 16 авг. 23:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
318
SE PRODAVA BMW 318 D 2007 GOD.
UVEZENO SKORO OD GERMANIA🇩🇪
ZAFATNINA NA MOTOR 2000 CM3
KUBIKAZA 90 KW / 123 KS
MALA POTRUSUVACKA
VOZILOTO E MNOGU SOCUVANO (VNATRE,NADVOR)
REGISTRACIA : DO 07/2021
6 BRZINI
KLIMA
10xAIRBEG
ABS ESP SERVO
TEMPOMAT
ORIGINAL RADIO SO CD I AUX
2 KLUCA SO DALINSKO
ELEKTRIKA NA SITE 4 PROZORCI
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации