Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 318d Sport 2013

12 800 ЕУР

Се продава од: Besim 21 септ. 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
318
BMW 318d Sport

-2012/2013
-Sport Paket
-Navi plus
-Klima Automatik
-Sportski sedista
-Tempomat
-Registriran so zelen karton
-Celosen servis so site filteri
-Se prodava Itno

Broj za kontakt 070255544
Cenata e Fiksna 12.800 EUR
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации