Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shitet BMW oldtimer

1 950 ЕУР

Се продава од: Besnik 23 мај 18:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
318
Vetura është në gjendje të rregulltë, e bërë servisë dhe është e regjistuar.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации