Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320 d

2 550 ЕУР

Се продава од: Blagoja 03 дек. 02:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 5.460 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Битола
Стил на каросерија
Sedan
Модел
320
Bmw 320 d

1999/2000 godina

Vozilo e vo top sostojba.

Servisirano i registrirano do noemvri 2020 godina.

Prifakam zamena za kola so ponova godina so moja doplata.
Blagoja
076794004
Leaflet
Кон почеток