Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320D -08

7 999 ЕУР

Се продава од: Xxx 23 фев. 19:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Kolata e vo ekatra sostojba kompletno e servisirana ima 4 novi letni gumi registrirana so zelen karton proverka kade sakate po vasa zelba. Poveke info 076 811 129
Leaflet
Кон почеток