Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320 d.163 ks. -06

5 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 05 дек. 19:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW GOLF 7 1.6 TDI 90 ks. 2016 god 9 999 ЕУР
MERCEDES C220 CDI 150 ks. 2005 god 5 500 ЕУР
MERCEDES-BENZ B 180 CDI 80 kw -06 4 500 ЕУР
VW GOLF 5 2.0.TDI 140 ks -05 3 450 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
BMW 320 d.163 ks.2006 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvano.
Kolata e uvezena i se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
MERCEDES A 160 CDI 90 ks 2006 God 3 300 ЕУР
FIAT PANDA 1.3multijet 51 kw.2009 god 2 700 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2006 GOD 5 500 ЕУР
BMW 320 d. 184 ks.2012 god 12 999 ЕУР
Кон почеток