Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

BMW 320 d.163 ks 2007 god

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 15 окт. 21:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2005 god 4 999 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK 4 999 ЕУР
VW GOLF 5 2.0 TDI 140 ks -04 3 999 ЕУР
NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2008 god. 6 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
BMW 320 d.163 ks 2007 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 525 D 177 ks -05 6 999 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 68 ks -06 3 500 ЕУР
BMW X1 118 d. X DRIVE 143 ks. 2011 God. 10 999 ЕУР
FIAT CROMA 1.9 MULTIJET 122 KS -07 2 999 ЕУР
Кон почеток