Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320 d. 177 ks. 2011 God

7 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 07 септ. 23:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
Seat Altea 2.0 TDI 140ks 3 800 ЕУР
AUDI A3 1.9 TDI 105 ks 2004 god 3 500 ЕУР
Kuka za VW Passat 4 i 5 5 000 МКД
VW PASSAT 2.0 TDI 150 ks. 2016 god 14 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
BMW 320 d. 177 ks. 2011 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana. Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
MERCEDES E 270 CDI 177 ks -03  AVANGARDE 5 999 ЕУР
AUDI A6 1.9TDI 110KS -98 3 300 ЕУР
SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks -06 4 500 ЕУР
MERCEDES Ml 320 cdi 224 ks. 2006 God. 11 500 ЕУР
Кон почеток