Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 320 d. 184 ks.2012 god

12 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 29 мар. 08:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FIAT QUBO 1.3 multijet 55 kW. 2010 God 4 999 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks 2005 god 5 500 ЕУР
SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks -06 4 500 ЕУР
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 ks. 2012 god 5 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
BMW 320 d. 184 ks.2012 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana. Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
Peugeot Boxer 2.2 hdi 122ks 2008 6 500 ЕУР
ALFA ROMEO 159 1.9 JTD 2006god 4 200 ЕУР
FIAT GRANDE PUNTO 1.3multijet 55kw.2007 god 3 200 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 75 ks. 2008 god 3 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации