Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320

2 750 ЕУР

Се продава од: trajce 29 дек. 21:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
reg.05 '19 e46 tempomat,komandi na volan ,parking senzori ,klima folii so atest vebasto greenje novi zimski gumi 205 55 16 alu felni i letni gumi so crni alu felni MOZE ZAMENA ZA POMALO VOZILO
Leaflet
Кон почеток