Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW E 90 320 D -05

0 МКД

Се продава од: DEJAN 20 окт. 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
BMW uvezen od Holandija so plateni davacki do registracija.


OPREMA:

-SERVO
-ABS
-ESP
-KLIMATRONIK (DVOZONSKI)
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-MULTIFUNKCIONALEN TROKRAK KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-RADIO CD SISTEM
-ALARM
-KSENON SVETLA
-PARKING SENZORI
-CENTRALNA BRAVA SO DALINSKO
-ALUMINSKI BANDASI ORGINAL BMW
-FABRICKO ZATEMNATI STAKLA
-EL. NA SITE PROZORI
-EL.NA RETROVIZORI
-AVTOMATSKO ZATEMNUVANJE NA OGLEDALA
-GREJACI NA RETROVIZORI
-SENZORI ZA DOZD
-PODESUVANJE NA SEDISTA VO SITE POZICII
-PODESUVANJE NA VOLAN
-FAROVI ZA MAGLA
-TEMNO SIVA BOJA METALIK (MIS)


Kolata e vo odlicna sostojba napraven e i servis ostanuva samo da se registrira ve molam samo seriozni kupci.KOLATA E DONESENA SO VOZENJE 2500 KM!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации