Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320D

1 500 ЕУР

Се продава од: J P 14 септ. 10:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Модел
320
zacuvan,150ks ,18ki so odlicni universal gumi,pali vozi,euro 4. face lift model. Za cena ima prostor....
Leaflet
Кон почеток