Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320d -01

4 300 ЕУР

Се продава од: Bekim 11 дек. 01:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Makina eshte ne gjendje shum te mire,
Eshte full option, automatik ,klimatronik dhe tip tronik me te gjitha komandat ne timon, Eshte e servisuar para 1 muaji,posedon goma dimerore dhe ka karton jeshil ne Korik 2016.


Kolata e vo odlicna sostojba.
kolata e full option so avtomatski menjac , klimatronik i trip tronik so site komandi na volan.
Servisirana e pred eden mesec,ima zimski gumi i registrirana e do Juli mesec 2016 so zelen karton.
Leaflet
Кон почеток