Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw 320d e90 -06 Registriana so ZK

6 000 ЕУР

Се продава од: Arben Денес 10:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 12.840 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Sedan
Модел
320
Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakva mana i bez nikakov dopolintelen vlog vo nejzi.
Registrirana do 21.08.2020 so Zelen Karton.
Napravena kompleten servis pred 3000km.
Atestirani Klima foli.
Od oprema poseduva:
-Elektricni Stakla.
-Elektricni Retrovizori.
-Climatronic.
-Bord Computer.
-Abs.
-Esp.
-Ambient Lights.
-Halogenki.
I mnogu drugo, znaci napomenuvam uste ednas, kolata e vo odlicna sostojba bez nikakov dopolineten vlog vo nejzi.
Кон почеток