Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 320d

13 000 ЕУР

Се продава од: BMW 03 авг. 20:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Kolata e vo perfektna sostojba full oprema novi gumi Mishelin registrirano do 11-2019.So 184 ks bukfalno pali vozi.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации