Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320d -05 SPORT PAKET FULL NOVOo Maksauto M

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 06 јун. 01:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата

OPEL CORSA 1.4 benzin -08 COSMO Novaa Maksauto M 0 МКД
FORD C MAX 1.6 TDCI 66 kw čisto nov Maksauto M 0 МКД
VW GOLF 6 2.0 TDI 81 kw -09 Maksauto M 0 МКД
SUZUKI IGNIS 1.3 DDIS DIZEL -05 MAKS AUTO M NOVO 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Модел
320

***NOVO NA PAZAROT NOVVv

BMW 320d -05 199600 km PROVERKA KADE SAKATE FULL

****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ NA MAKS AUTO M I NE E STOENA PO PLACEVI****


****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA ********KOLATA E KAKO NOVA SO DVA FABRICKI KLUCA SE E FABRICKI OD NADVOR I OD VNATRE BEZ FARBANICI I GREBANICI
OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST:

- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ABS
- SERVO
- KLIMATRONIC
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA STAKLA i RETROVIZORI
- SENZOR ZA DOZD
- SITY REZIM NA VOZENJE
- TEMPOMAT
- BOARD COMPUTER
- FABRICKO OZVUCUVANJE SO CD
- I USTE MNOGU OPREMA.FULLLL !!!!!!!!!!!!!****KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO M *****

****MAKS AUTO M UVOZ NA VOZILA SO DOKAZAN KVALITET ,GARANCIJA I REALNI KILOMETRI *****

****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA****


**** ZA POVEKE INFORMACII POSETETE JA PRODAVNICATA NA MAKS AUTO M NA PAZAR3****
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата
FORD C MAX 1.6 TDCI 66 kw čisto nov Maksauto M 0 МКД
OPEL FRONTERA 2.2 DTL -04 4X4 SPORT PAKET FULL 0 МКД
RENAULT MEGANE 1.5 DCI 06 CISTO NOV MAKS AUTO M 0 МКД
CITROEN C4 PICASSO1.6 HDI -09 CISTO NOV Maksauto M 0 МКД
Кон почеток