Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320d 163 ks AUTOMATIC

5 350 МКД

Се продава од: aleksandar Вчера 11:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Sedan
Модел
320
Prodavam bmw 320d 163 ks automatic 2006g vo perfektna sostojba so plateni site davacki do registracija nov uvoz italia
Multifunkcionalen volan
Park senzor I
17col bandaz
Klimatronik
El prozori
Itn itn
aleksandar
078333327
Кон почеток