Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320d sport

10 000 ЕУР

Се продава од: Цецо Алексов 19 септ. 21:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Модел
320
Otlichna...
Цецо Алексов
+359898723882
Leaflet
Кон почеток