Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320

0 МКД

Се продава од: Driton Денес 11:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Караван
Модел
320
BMW 320 2010 god. FACELIFE EURO 5 MOTOR Cela godina registracija so zelen karton I so full servis.
Tel: 071 648 983. / 072 547 708
Leaflet
Кон почеток