Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320

Се продава од: Haki 18 јан. 02:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
320
BMW 320, mnogu socuvan, donesen od stranstvo, vredi da se vidi i da se proba. Karavan.

Garazhirano!

Cena po dogovor.
Haki
071648983


Skype:
...

WhatsApp:
071648983
Кон почеток