Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320

0 МКД

Се продава од: Haki 28 ноем. 02:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
320
BMW 320, doneseno od stranstvo. Karavan, garazhirano avto. Vredi da se vidi i da se proba.

Cena po dogovor.
Кон почеток