Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 320

0 МКД

Се продава од: Haki 25 ноем. 20:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
320
BMW 320 Karavan, garazirano avto, doneseno od stranstvo. Vredi da se proba i da se vidi.

Cena po dogovor.
Haki
 
071648983
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации