Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320D 163KS NOV UVOZ -06 MT Auto

5 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

PEUGEOT 207 1.4 90 KS 116000 KM -07 MT Auto 3 900 EUR
PEUGEOT 207 1.4 HDI 70 KS 134000 KM -08.MT Auto 3 500 EUR
FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS NOV 173000 KM - 08..MT Auto 3 600 EUR
OPEL CORSA 1.2 80 KS SERVISIRANA NOVA - 08.MT Auto 3 600 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
BMW 320 D 163 KS UNIKAT, NOV UVOZ ITALY
- 121000 KM, PERFEKTNA BEZ ZABELESKA
- 3 KLUCEVI -

- KLIMATRONIK(LADI PERFEKTNO)
- 6 BRZINI
- SEDISTA SO PODESUVANJE
- NASLONI ZA RACE
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- ABS ESP ASC SISTEMI ZA STABILNOST
- 8 AIRBAGS
- RADIO CD BMW 8 ZVUCNICI i BASS WOOFER I POJACALO
- MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- SENZORI ZA DOZD
- SENZORI ZA SVETLINA
- EL NA STAKLA
- EL NA RETROVIZORI
- WEBASTO GREENJE
- HALOGENKI
- NASLONI ZA RACE
- ALARM
- BMW ALU BANDAZI SO NOVI GUMI
- SITE STAKLA SE ISTI, FAROVI STOPOVI, NE E NISTO MENUVANO
- BMW TO E NA ORIGINALNI 160.000 KM SO GARANCIJA
- 100 % GARANCIJA ZA KILOMETRI
- SERVISNI DOKUMENTI
- 3 KLUCEVI
- NAPOLNET FREON ZA KLIMA, ANTIFRIZ -35C, SERVISIRANA KOMPLET
- KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK
- MNOGU STEGNATO PODVOZJE, MOTOR PERFEKTEN
- KOLATA NE E UDARANA NE E FARBANA
- KOLATA E BEZ ZABELESKA
- SE RABOTI NA NEA DO POSLEDNO KOPCE

-- - Uvezena od Italija .. PLATENO SE DO REGISTRACIJA

--- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
www.mt-auto.com
___________________________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS NOVO- 08.MT Auto 3 900 EUR
Jeep Compass 2.0 tdi 140ks 4x4 limited koza 2008 MT Auto 6 800 EUR
CITROEN C3 1.1 60 KS BENZ-PLIN 142000 KM NOV -09.MT Auto 3 500 EUR
VW PASSAT 2.0 TDI 140 KS DSG NAVI NOV  2007 MT Auto 5 900 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации