Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320 D

0 ЕУР

Се продава од: Goran 26 мај 14:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
Se Prodava BMW e46 320 D
Proizvedeno 2001 Godina
Registrirano So Zelen Karton
Servisirano 4 Novi Gumi
Povejke Informaci Na

Tel:
076/975-438
076/975-438
076/975-438

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации