Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 320

3 500 ЕУР

Се продава од: darko 22 ноем. 14:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
bmw e vo besprekorna sostojba vo sekoj momet mozi da se vidi
Leaflet
Кон почеток