Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 320

0 МКД

Се продава од: gurkan Денес 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Модел
320
OPREMİ
koza enterier orginal + na sedista greaci
multi funkcija volan
6×airbeg
Elektronik klima
tv + navigacija orginal
Automatik triptronic menjac nikakof problem nemat
stakli so folji i + atest ima
od 17.6.2019 do 17.6.2020 registrirana
od 17.6.2019 do 17.6.2020 zelen karton imat
novi gumi kolava nikako nema mana
so se servisna kniska + od kolava sekakov dokumenti ima
donesone e od CH SWİS kolava za na merak pali vozi
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации